Prémiové služby pro vaše webové stránky

Takto označená služba je zahrnuta v ceně webových stránek na míru

P

V případě realizace se za službu platí navíc

Vstupní analýza

Společná osobní, či online schůzka, na které od vás zjistím vše nezbytné k tomu, abych mohl začít tvořit vaše nové webové stránky.

Co je součástí vstupní analýzy?

Design na míru

Z podkladů ze schůzky vytvořím strukturu webu, návrhy webových stránek včetně ikon, barev a fontů. Design ladíme společně k oboustranné spokojenosti.

Doména a webhosting

Při vstupní analýze také společně zajistíme novou doménu a webhosting (v případě, že nemáte). Na tuto doménu budou webové stránky umístěny.

Responzivita

Nové webové stránky budou optimalizované pro obrazovky všech velikostí. Vzhled a obsah se budou automaticky upravovat a zajistí tak čitelnost na každém zařízení, kde budou zobrazeny.

WordPress

Webové stránky budou vystavěné na open source CMS WordPress, který nabízí jednoduchou administrativu, uživatelskou přívětivost a rozmanité možnosti rozšíření. 

DIVI

Premiu šablona a nástroj DIVI s celoživotní licencí bude součást webových stránek. Díky tomu zvládnete úpravy nebo tvorbu nového obsahu na stránkách sami a bude vás to bavit.

WooCommerce

V případě, že potřebujete e-shop, budou webové stránky rozšířeny o plugin WooCommerce, který bude upravený přímo pro váš obchod. Součástí jsou i implementace dopravců a různých možností plateb.

Optimalizace pro vyhledávače

Na webových stránkách bude nainstalovaný a nastavený plugin optimalizace pro vyhledávače (SEO). Zároveň budou webové stránky zaregistrovány na Google Search Console a na Seznam Webmaster.

Analytiky

Bude vytvořen účet na Google a webové stránky budou propojeny s Google Analytics.

Zálohy, bezpečnost a rychlost

Na stránkách budou nainstalovány a nastaveny pluginy pro zálohování, zabezpečení a rychlé načítání.

Školení

Při předání hotových webových stránek vás zaškolím na používání webových stránek, práci s CMS a práci s DIVI. Nápomocný vám samozřejmě budu v prvních dnech a měsících po spuštění webu.

P

Diskuzní fórum

P

Uživatelská zóna

P

E-mailing

P

SEO analýza

P

Pravidelná kontrola

P

Aktualizace

P

Zálohování

P

Facebook Pixel

P

Reklamní účty

P

Vizuální analytika

P

Chat

P

Subdoména

P

Zkracovač odkazů

P

Licence DIVI (subdoména)

P

Potřebujete něco jiného?

Meze vašim nápadům se nekladou, naopak, vítám je! Cena doplňkových služeb je individuální podle rozsahu a složitosti, ale určitě se domluvíme k oboustranné spokojenosti.